אמונה

לכל אדם יש מתחם של אמונות שמעניק לו מסגרת של אפשרויות להשמה בחיים. מסגרת זו נמצאת בתת המודע ולכן האדם לפעמים לא מודע לפוטנציאל ההשמה שבקרבו ביחס למטלה/משימה שהוא רוצה ליישם. בפועל, מסגרת זו קובעת את מה שהאדם מסוגל לעשות ומה שהוא לא מסוגל לעשות.
מסגרת זו מאגדת בתוכה מידע ביחס למה שכבר האדם הצליח לעשות. כמו כן גם לגבי מה שהוא יודע שהוא מסוגל לעשות. על בסיס זה, כשירצה לעשות דברים דומים בעתיד, הוא יעשה אותם בצורה אוטומטית לגמרי. בפועל, הוא לא יחשוב: "האם אני מסוגל לעשות את זה או שאני לא מסוגל לעשות את זה". הוא כבר עשה את זה. הוא יודע שהוא מסוגל לעשות את זה. הוא מאמין שהוא יכול לעשות את זה,לכן הוא יעשה זאת.
אבל מה קורה במקרה שיש לאדם רצון רב ערך כלשהו ? . מה קורה כשרצון זה נמצא מחוץ לקאדר האמונות שבקרבו ? .
במקרה כזה, תת המודע יאמר לו באופן אוטומטי: "לא, אתה לא מסוגל לעשות זאת". הוא גם יביא לו עובדות. כמו כן , כל מיני הוכחות מעשיות שמעידות על אי יכולת להשמה.
במצב הנוכחי , על האדם לגבש אמונה חיובית יציבה . זאת בכדי שתעניק לו את הביטחון ביכולת הביצועית שלו לממש את הרצון רב הערך שלו. בכדי ליישם זאת האדם צריך להיות מודע שכל יצירה בחיים מורכבת ממחשבות, מילים, ומעשים. בפועל, האמונה באה לידי ביטוי במחשבות ובמילים . בכדי להביא לשינוי נדרש במחשבות ובמילים הרלוונטיים ביחס לרצון שלו מומלץ ליישם מדיטציה (התבוננות) של מילים . זאת דרך התוויית משפטים על רצון ממומש בהצלחה . כמו כן על מימוש סגולות איכותיות על הצד הטוב ביותר בכדי לממש רצון זה.
לדוגמא: אדם רוצה לממש הצלחה במסגרת ארגונית חדשה . זאת כאשר רמת הביטחון העצמי שלו להתאקלמות אינה גבוהה. משפט רלוונטי הנו: "אני מתחבר ביעילות לעובדי הארגון שלי בהתקשרות השוטפת בעבודתי היומית". משפט נוסף מתאים הנו: "אני בעל יכולת תקשורתית גבוהה דרך מימוש תכונות כסבלנות, גמישות ,קלילות , אופטימיות וסובלנות". את המשפטים הללו יש לקרוא מול המראה בחיוך מלא .  רצוי ליישם זאת בתחילת היום בבוקר, ובסוף היום בלילה.
פעילות זו יש ליישם באופן שוטף ללא הגבלת זמן . זאת עד מתי שהאדם יחוש שהוא מצליח לממש את הרצון ביעילות נדרשת.
לסיום , להלן מוצג מסר קצר בחריזה המעיד על מהות האמונה והתוצרים הנפלאים שלה בחוויית החיים:
אמונה הנה גישה בסיסית בחיים
אשר דרכה האדם מחובר לאלוהים

בזכות האמונה העצמית של האדם
הוא זוכה לממש את עצמו בכל רובד חיים קיים

האמונה מסייעת לאדם לצאת אל העולם הפתוח עם הרבה אהבה ובטחון
ובעקבות כך הוא זוכה לחוות התקשרויות וחוויות שמוסיפות לו המון

האמונה מביאה את האדם להפנים תכונות אופי מדהימות
שעוזרות לו לבטא את עצמו ללא כל עכבות:

סבלנות, נחישות, דייקנות, יצירתיות , אומץ, יציבות ועוד
והם עוזרות לאדם לחוש שעולמו ורוד

שלושה מרכיבים שמביאים את האדם ליישם ביטוי עצמי בצורה שלמה:
הגוף, השכל והנשמה

כשהאדם הוא בעל אמונה עצמית מלאה,
הוא חש שהנשמה היא המרכיב הרם במעלה

קל לו לחוות חיבור אל הגוף האישי,
וזה מביא אותו לממש בריאות באופן ממשי.

הוא חש חיבור אידיאלי אל שכלו,
ואז הוא מממש חוכמה שמעבירה מסר דרכו.

המסר בא לידי ביטוי במידע ובפעולות איכותיות,
שמעניקות לו ולסביבתו הקרובה תחושה שהעולם מלא תמונות מלבבות.

האמונה מביאה את האדם לחוש שאלוהים , אביו הראשוני , מלא אהבה ,
שמעניק לו ביד רחבה ונדיבה, והודות לכך האדם מגיע לרמת ביצועים מרהיבה.

אודות משה חתוכה

משה חתוכה, מעניק שירות טיפולי אלטרנטיבי שעוזר לחולי אפילפסיה לעבור תהליך שחרור יעיל מהמחלה, ולהתחבר מחדש לחיים מלאים ומספקים. כל זה דרך טיפול אישי דרך מפגשי אימון 1*1 בני שעה.
כדי להתחיל לשלוט בתסמיני המחלה, בדרך לחיים מלאים ומספקים - אני מזמין אתכם ללחוץ על הקישור הנוכחי למדריך להשתחררות מכעסים ורגשות שליליים– לגמרי בחינם!

השארת תגובה