זרימה

זרימה הנה מהווה כגישה חיובית של האדם בחיים השוטפים ביחס לכל מערכת יחסים, וחוויה מעשית שמעלים פערים בין המצב הרצוי למצב המצוי. הגורם שמביא לכך הנו מחשבה חיובית וטהורה אשר מהווה את היסודות לכל תוצר מעשי בחיים בכך שכל יצירה בחיים מורכבת מתהליך של מחשבה , מילה , ומעשה. כאשר האדם חש בהתחברות חיובית מלאה למחשבותיו אז הוא מחצין מסר חיובי דרך מילים ומכאן המעשים הרלוונטיים מיושמים באופן יעיל. במציאות הנוכחית של האדם כיום יש גם מכשולים בדרך ולכן יכולים להעלות מחשבות שליליות שמקשות על הזרימה בחיים השוטפים. במצב זה יש לשנות באופן מיידי את המחשבות השליליות וזאת כאשר האדם חייב להיות מודע לכך שהמצב הנוכחי הנו ביטוי עצמי של האגו והשתחררות נפלאה מיושמת ביעילות דרך שינוי המחשבות . על בסיס זה מיושמות סגולות האופטימיות והנחישות ודרך דמיון מודרך ניתן להתוות תמונות רצויות ביחס לחוויה השלילית שלמעשה מביאות להשתחררות טהורה ואיכותית.
ניתן להבין ולהפנים את המסר הנ"ל בכך שלמעשה המחשבה היא הכוח היחיד שמסוגל להפיק שפע מוחשי מהחומר חסר הצורה. התמצית שממנה עשויים כל הדברים היא חומר חושב, והמחשבה על צורה מסוימת היא שהופכת את החומר חסר הצורה לחומר ממשי.
הנשמה הנה יישות רוחנית המהווה חלק מהאדם ועל בסיס גלגולי חיים קודמים היא מהווה כתת מודע דינמי שמשפיע על מחשבותיו. על בסיס זה כל צורה או תהליך הקיימים בטבע מהווים ביטוי גלוי למחשבות של האדם וזאת כאשר יש אחדות בין הגוף (המודעות) לבין הנשמה (תת מודע). מכאן כאשר האדם חושב על צורה ממשית, הוא הופך לצורה הזו; כאשר הוא חושב על תנועה, הוא מבצע אותה. כך נוצרים כל הדברים. אנו למעשה חיים בעולם של מחשבה המהווה חלק מיקום שנברא ממחשבה. דרך הפנמת מידע זה (מודעות) ניתן למעשה לממש את הזרימה במצבים קשים בחיים ביעילות (נכונות לשינוי ושינוי) באופן הבא : קבל על עצמך מחויבות ללכת בדרך אי ההתנגדות. זו הדרך שבה תבונת הטבע מתגלה מאליה, בלא חיכוך או מאמץ . כשתרכוש לעצמך את השילוב המופלא של קבלה, אחריות ואי הגנה , תחווה את החיים הזורמים בלא כל מאמץ. גישה של קבלה מיושמת על ידי האדם בכך שהוא מקבל מצבים, נסיבות, ואירועים כמו שהם. משקיבל דברים כמו שהם , אז הוא מקבל אחריות למצבו ולכל האירועים שהוא רואה בהם כבעיות. כמו כן, דרך קלילות וגמישות בחיים האדם מממש אי הגנה על נקודת ההשקפה שלו ומכאן הוא מקבל כל תמונת מצב באופן חיובי ופועל ללא כל צורך בחיזוקים מהסביבה.
גישה יעילה זו באה לידי ביטוי מעשי כאשר לעיתים האדם מצפה לקבל משהו מסוים בזמן מסוים, אך לא מקבל אותו בזמן המצופה. דבר זה עשוי להיתפס ככישלון, אך אם הוא דבק באמונתו העצמית הוא מגלה כי הכישלון הוא רק אשליה ופעילות עקבית נדרשת מתוך נחישות מקדמת את הדרך להצלחה בחיים באופן נפלא. במצבים עתידיים נוספים המחייבים שינוי בגישה תיושם הפעילות הנ"ל והתגברות על מצבים המאופיינים ככישלון תבוא לידי ביטוי מעשי ביעילות.
לסיום, ניתן לומר כי זרימה היא יכולת אנושית ייחודית שמאפיינת אדם בעל אישיות איכותית. אותו אדם אוהב את עצמו באופן מלא ולכן הוא זורם קדימה בלי גורם מדכא. הוא עובר ביטוי מהותי כאשר בחייו יש חוויות שליליות ובעצם הוא לומד מהן ללא כל עכבות. האדם שמאופיין בזרימה בחיים בדר"כ מתחבר באופן ישיר לאלוהים. התחברות זו מעניקה לו אמונה בעצמו ובסביבה ובעקבות כך הוא מיישם כל שאיפה ממש בהצלחה. כמו כן, זרימה מאפשרת לאדם לממש את מרבית הרצונות ללא לחצים דבר המביא לתוצר סופי ממש מדהים. בפועל, בחיים השוטפים יש עליות וירידות לאורך כל הדרך והאדם הזורם עובר זאת עם תחושה של הרבה ערך.
הערך בא לידי ביטוי בהתעלות הנפש בעקבות העליות וקבלת המצבים השונים בחיים למרות הירידות.

אודות משה חתוכה

משה חתוכה, מעניק שירות טיפולי אלטרנטיבי שעוזר לחולי אפילפסיה לעבור תהליך שחרור יעיל מהמחלה, ולהתחבר מחדש לחיים מלאים ומספקים. כל זה דרך טיפול אישי דרך מפגשי אימון 1*1 בני שעה.
כדי להתחיל לשלוט בתסמיני המחלה, בדרך לחיים מלאים ומספקים - אני מזמין אתכם ללחוץ על הקישור הנוכחי למדריך להשתחררות מכעסים ורגשות שליליים– לגמרי בחינם!

השארת תגובה