גמישות

גמישות הנה סגולה אישית אשר מסייעת לאדם לחוות שינוי מעשי בחיים שמביא לצמיחה אישית חיובית באופן מעצים. גמישות למעשה מביאה את האדם להיות פתוח ונאות לקבל מצבים ואנשים בחיים גם באם הם לא אידיאליים עבורו במצב הקיים . מכאן הוא יכול להיות יציב ולהמשיך קדימה באופן חיובי הן במחשבות , הן במסרים אישיים שהוא מעביר , והן במעשים רלוונטיים עם אותם אנשים או לחילופין בהתנהגות רלוונטית באותם המצבים. בכדי לחוות התנתקות רגשית מלאה ממצבים או אנשים אשר מביאים לפערים בין המצב המצוי למצב הרצוי על האדם להיות בהתחברות פנימית רבת עוצמה . התחברות פנימית זו למעשה מעניקה לו עצמאות רגשית ומעשית בחיים באופן שוטף ומכאן הוא מקדם מימוש עצמי ממש בכייף.
למעשה כל יצירה בחיים מורכבת ממחשבה, מילה , ומעשה, והגמישות המיושמת בכל מרכיב מביאה למימוש תוצר מעשי אישי רב ערך באופן שוטף בחיים. מגמה חיובית זו באה לידי ביטוי בשלב המחשבתי, בכך שגמישות מחשבתית מהווה כיכולת להסתכל על דבר מזוויות שונות והיכולת ליצור זרם של רעיונות תוך שינוי כיוון או תיקון מידע. גישה זו אפשרית דרך השמת דמיון מודרך בהתאם לסוגיה הרלוונטית שלגביה רוצים לחוות התאמה חיובית ובונה . לדוגמא : אדם שרוצה לממש הצלחה מעשית בעבודה שלו בהתאם ליעדים שהארגון בו הוא עובד מתווה מראש , מדמיין פעילות מעשית רלוונטית שמביאה למימוש יעד מוגדר בהצלחה.
בשלב המילולי , האדם צריך להיות עם ביטחון עצמי בכדי להחצין מסרים מילוליים המעידים על קידום ו/או מימוש תמונת המצב הרצויה דרך מעשים מתאימים. פעילות שמסייעת ליישם זאת ביעילות הנה מדיטציה של משפטי מפתח בחיים שאותם מגדיר האדם בהתאם לרצונותיו . משפטים אלו רצוי לקרוא בתחילת יום, וגם בסוף היום לפני השינה. דוגמא למשפט רלוונטי: "אני מממש מטרות תעסוקתיות בעבודתי השוטפת באופן שוטף ובכייף".
בשלב המעשי , על האדם להגדיר מטרות ויעדים בהיבט השנתי, החודשי, השבועי והיומי. על יסוד זה האדם צריך ליישם פעילות מתאימה נדרשת שדרכה הוא יוכל לממש את המטרות והיעדים השוטפים. בפועל, סגולת הגמישות מסייעת להשתחרר מהאגו כאשר המטרות והיעדים אינם ממומשים באופן מלא . במצב זה , האדם לומד מתמונת המצב הקיימת מה עליו ליישם בכדי להתקדם וגם מעריך משהו חיובי שבא לידי ביטוי בסיטואציה הרלוונטית. הגישה הנוכחית מעניקה לאדם אנרגיה להמשכיות בעשייה באופן חיובי ובונה.
לסיום, להלן מוצג מסר חרוזי קצר שמציג את המידע הרלוונטי בקלילות.

גמישות הנה סגולה נפלאה
שמאפשרת לאדם להסתגל בחייו כמעט לכל חוויה

כשאדם גמיש בפעולותיו המעשיות
הוא יכול לקדם תוצר סופי רצוי ללא כל בעיות

האדם המאוחד עם נשמתו בחיים
משדר גמישות גם לכל הנשמות שמהוות מראות חיים שליליים

על בסיס זה הוא יכול להיות שליח של אלוהים
ובכך לסייע לאותן נשמות לעבור תיקונים מדהימים

פעילות זו מחזקת את ההתחברות שלו לאלוהים
לכן הוא חש שהוא מקבל אהבה טהורה מאביו המעצים

האדם משדר גמישות בכל אינטראקציה דינאמית בחיים
וזו מביאה אותו לחוות הצלחה במימוש המטרות והיעדים

מימוש אסטרטגי של מטרות ויעדים נהיה בר השמה
כי הגמישות מביאה לשינוי יעיל בהתאם לכל מטרה ומשימה

אודות משה חתוכה

משה חתוכה, מעניק שירות טיפולי אלטרנטיבי שעוזר לחולי אפילפסיה לעבור תהליך שחרור יעיל מהמחלה, ולהתחבר מחדש לחיים מלאים ומספקים. כל זה דרך טיפול אישי דרך מפגשי אימון 1*1 בני שעה.
כדי להתחיל לשלוט בתסמיני המחלה, בדרך לחיים מלאים ומספקים - אני מזמין אתכם ללחוץ על הקישור הנוכחי למדריך להשתחררות מכעסים ורגשות שליליים– לגמרי בחינם!

השארת תגובה