טיפול אלטרנטיבי לכל מי שרוצה לחוות הגשמה עצמית בחיים

עכבה נפשית היא הפרעה פנימית שכיחה בקרב האדם שמעונין לממש תיקון עצמי והיא למעשה נובעת בעקבות אי קבלה עצמית ברבדי חיים שונים שגורמת לדעיכה רגשית במצבים מסוימים, אי שביעות רצון אישית מתוצרים מסוימים בחיים ועוד. הטיפול המקובל בעכבה נפשית הנו באמצעות פסיכולוגים/ת או פסיכיאטרים/יות (תלוי בעומק העכבה הנפשית) , אולם עם התפתחות הרפואה האלטרנטיבית והמשלימה, יש היום לא מעט טיפולים אלטרנטיביים יעילים. בגישה האלטרנטיבית, העכבה הנפשית היא ביטוי של תופעת דחק בקרב הנשמה שאינה חשה בסיפוק מהביטוי העצמי של תודעת הגוף בחיים השוטפים.
כאחד שהיה בעל עכבות נפשיות עקב היותי חולה אפילפסיה בעבר, שהגיע להחלמה מלאה מהמחלה בעזרת טיפולים אלטרנטיביים, ברצוני להציע לכם טיפול ממוקד, אחד על אחד, המבוסס על שיטות הטיפול והלמידה המקיפה בתחום, שהעניקו לי בחזרה את בריאותי הפיסית והנפשית .

הטיפול מיועד לאנשים בעלי עכבות נפשיות או אנשים שאינם מסופקים מהגשמה עצמית שלהם בחיים אשר מעוניינים מעוניינים לטפל בבעיותיהם בכלים לא קונבנציונלים.
הטיפול מבוסס על מספר שלבים, שבמהלכם אנחנו מאבחנים אמונות מגבילות בנושא בריאות, זוגיות, כסף, הצלחה וסיפוק בקריירה , או כל נושא נוסף – בהתאם לצורכי המטופל , והגדרת מטרות על בסיס חזון.
לאחר האבחון הראשוני, נעצב מחדש אמונות לקויות, על מנת להגיע לשורש הרגשות השליליים והכעסים על אנשים קרובים בחיינו, אשר מקשים על שינוי האמונות האישיות. לאחר איתור בעיות השורש נוכל ליישם פעילות של רגיעה ושחרור כדי להשתחרר מאותם רגשות שליליים.

עכבות נפשיות באות לידי ביטוי מעשי בעיקר בעקבות מחשבות שליליות שמביאות לביטוי עצמי מילולי לא רצוי, ומכאן קצרה הדרך להגיע לקבלת החלטות לקויה בכל הקשור להתקדמות בחיים.
כדי להגיע למצב חיובי של קבלת החלטות מקדמות בחיים, יש צורך ליישם מספר פעולות והתנהגויות שיובילו לשינוי הנדרש. במקום זה נכנס הטיפול האישי, המאפשר לחולל את השינוי הנדרש גם בחיים האישיים.

מה אני יכול לעשות בשבילך : אני אשמח להעניק לך טיפול טבעי רב ערך אשר יביא אותך למימוש השתחררות מעשית מהמגבלות הנפשיות באופן יעיל , כך שתממש/י את עצמך בעולם הפתוח באופן יותר יעיל ובטוח.
מתנה ממני בחינם: מדריך לשחרור כעסים ורגשות שליליים
המדריך יצייד אותך בכלים מועילים ופשוטים לשלוט בכעס ולמנוע התקפי חרדה – לגמרי בחינם.
לקבלת המדריך להשתחררות מכעסים ורגשות שליליים– לחצו כאן.
להיות מטופל . להפנים ידע . לחוות החלמה
לטיפול שייתן לכם דרך למימוש החלמה
צרו קשר או התקשרו עכשיו
052-6109876